Doradztwo z zakresu efektywnej współpracy w firmie

SzkoleniaProjekt zakłada przeprowadzenie szkoleń w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz doradztwa umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez platformę e-learningową.
Cena szkolenia Bezpłatne
Termin szkolenia Od 2013-09-15 do 2013-10-31 (Możliwość uzgodnienia innego terminu)
Czas trwania szkolenia Dni 1 / godzin 4
Miejsce szkolenia Warszawa (doradztwo udzielane jest w miejscu zatrudnienia Uczestnika)
Typ szkolenia Szkolenie otwarte
Dofinansowanie
Tytuł projektu Partnerstwo w realizacji projektów szansą rozowku jektora MSP
Termin zgłoszeń upływa 2013-10-30 – Rekrutacja w toku
Kontakt w sprawie szkolenia Monika Zimolużyńska , tel 225544316 , partnerstwo-rekrutacja@mirip.org.pl
Opcja i tryb szkolenia Wyjazdowe / Środek tygodnia
Ocena  
Minimalna ilość uczestników 1 os.
Maksymalna ilość uczestników 10 os.
Zakwaterowanie nie
Wyżywienie nie
Materiały dydaktyczne nie

Skrócony opis szkolenia Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz doradztwa umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez platformę e-learningową. Opis terminu szkolenia Termin uzgadniany jest indywidualnie. Adresaci szkolenia Przedsiębiorcy oraz ich pracownicy; Przedstawiciele organizacji pracodawców i/lub pracowników oraz ich członkowie i pracownicy; Reprezentatywni partnerzy społeczni oraz ich członkowie i pracownicy Forma przyjmowania zgłoszeń Należy zarejestrować się na platformie www.partnerstwo.mirip.org.pl, pobrać dokumenty i przesłać do biura projektu. Cel szkolenia Usługa doradztwa ma na celu podniesienie kwalifikacji zawodowych i wzmocnienie potencjału adaptacyjnego przedsiębiorców. Nowoczesna metoda nauczania jaką jest blended learning to sprawdzony sposób na osiągnięcie korzyści przez organizację jak i jej pracowników. Korzystając z autorskich programów ekspertów, na platformie znajdą Państwo cztery specjalistyczne szkolenia. Opis metodyki szkolenia Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz doradztwa umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez zaawansowane narzędzie jakim jest platforma e-learningowa.
Wybierając jeden z tematów z którego chcemy podnieść nasze kwalifikacje mamy pełen dostęp do informacji dydaktycznych, wielokrotnego wykonywania ćwiczeń oraz przeprowadzenia testu sprawdzającego zdobytą wiedze.
Platforma działa 24h na dobę! Poprzez to, każdy uczestnik dostosowuje tempo szkolenia do własnych potrzeb. Poza tym można przerwać naukę w dowolnym czasie, gdyż platforma automatycznie zapamiętuje, w którym momencie uczestnik zakończył ostatnią sesję, więc po ponownym zalogowaniu, szkolenie rozpoczyna się od tego właśnie momentu.
Poruszanie się po platformie jest intuicyjne i bardzo łatwe, nawet dla początkujących użytkowników. Uczyć się na platformie może każdy kto ma dostęp do internetu i w podstawowym zakresie potrafi korzystać z przeglądarki internetowej. Dzięki wsparciu zajęć stacjonarnych po zakończeniu szkolenia on-line można uzyskać o wiele lepsze wyniki niż przy kursie tradycyjnym!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Udowodnij, że jesteś człowiekiem *